čtvrtek 6. února 2014

Seriálová mánie

Posledních pár týdnů mi náladu kazila nějaká angína, které se u mě zalíbilo natolik, že se rozhodla zůstat něco okolo tří týdnů. Nemůžu říct, že bych neměla co dělat, ale se skoro 40 horečkou se člověku nechce vůbec nic a tak jsem si chvíli krátila sledováním svých oblíbených seriálů.

Některé jako třeba Misfts jsem bohužel už dokoukala a jsem docela zklamaná, že další řada už se neplánuje. Podlední dvě - tři řady už sice nebyly, to co ty předchozí, ale stejně společně se Skins vysílanými na stejné televizní stanici taky s tématem mladých lidí ačkoliv neměli žádné nadpřirozené vlastnosti patří mezi mé oblíbené. Jiné jako Sherlock jsem objevila a zároveň i dokoukala a oslnil mě stejně jako můj oblíbený Doctor Who. Ačkoliv mě trochu mrzí ta koncepce, že jeden díl má něco okolo hodiny a půl a každá série má pouze 3 díly, protože já osobně bych jich ocenila víc. Ale naprosto chápu, že třetí série, která nedávno vyšla se v Británii stala velmi oblíbenou. Další ze seriálů, které jsem dokoukala až do posledního vydaného dílu je 2 Broke Girl, kde mě prostě baví humor Max a to především její poznámky o hipsterech, zvlášť posledních pár dílů mě donutilo až ke hlasitému smíchu. Aby toho nebylo málo, konečně jsem se prokousala šestou sérií Dextera, který taky patří k mým velkým oblíbencům, nicméně mám ještě co dělat, protože tuším, že má asi 8. sérií, tudíž mi zbývají asi dvě. Znovuobjevila jsem Revenge, které mě chvílema dost zamotané, ale časem dokáže človška vtáhnout a prostě musí vědět co bude dál. Objevila a zároveň jsem shlédla celý Rawenswood a ačkoliv to je spin-off seriálu Pretty Little Liars, který mě upřímně vůbec, ale vůbec nebavil a nebaví musím říct, že to bylo docela napínavý a chvílema jsem se skoro až bála. Nebojte, už se blížím ke konci, poslední seriál, který jsem za dobu svého maroděnízhlédla byl Once Upon Time in Wonderland, který mě taky docela pohltil a dokoukala jsem ho snad během dvou dnů.

Ale pořád mám resty jako třeba Breaking Bad. Sice mě baví a mám ho ráda, ale nedokážu na něj koukadtdlouho v kuse. Tak třeba příště až mě skolí nějaká choroba.

Žádné komentáře:

Okomentovat